Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Nardüzü Mahallesi 45 Evler, Karahüseyinli ve Pirinçlik Mahallelerinde,mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte her gün farklı mahalleleri ziyaret ederek, halkın sıkıntılarını ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Hemen hemen her gününü bir mahallede geçiren Başkan Güven, tüm mahallelere gitmeye ve halkın sıkıntılarını dinlemeye çalıştığını söyledi.

Mahalle sakinlerinin özellikle yolların bozuk olması sebebiyle tozlardan ve sivrisineklerden sıkıntı yaşadığını belirtmesi üzerine, bu konuda gerekli çalışmaların yapıldığını belirten Başkan Asaf Güven, “Mahalle sakinlerimizle bir araya gelip sıkıntılarını, taleplerini, şikâyetlerini kendi ağızlardan dinlemek istedik. Her mahallede mutlaka kendine göre sıkıntıları oluyor. Her talebi yetkili birimimize aktararak, gerekli incelemelerin yapılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Ekiplerimiz incelemelerde bulunduktan sonra, bu işleri belli programa alıyor. Özellikle bazı mahallelerimizde altyapıdan sonra üst yapıda sıkıntılarımız oldu. Bu sıkıntıları imkânlarımız çerçevesinde gidermeye çalışıyoruz. İlçe sınırları içerisinde yer alan tüm mahallelerimizde talep ve isteklerle ilgili çalışmalar gerçekleştirip, çözmeye çalışıyoruz. Görev süremiz içerisinde bu sıkıntıların çoğunu çözmüş olacağız,” şeklinde konuştu.