2019-2020 Futbol Sezonunu şampiyon olarak tamamlayan ve Süper Lige çıkanAtakaşHatayspor’un Şampiyonluk kupası bir hafta süre ile  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında sergilenecek.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirilen protokol de Hatayspora sponsor olan Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, Hatay’ın Spor alanında gelişmesi için iş dünyası olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütü Savaş ile Hatayspor yöneticilerin hazır bulunduğu protokol imza töreni, İTSO Halil Şahin Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Protokol imza töreni sonrası Hatay Büyükşehir Belediye BaşkanıDoç Dr. Lütfü Savaş İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a  günün anısına Hatayspor imzalı fotoğraf ve kupa hediye  etti.

Öte yandan AtakaşHatayspor’un şampiyonluk kupasının İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası girişinde sergileneceği ve vatandaşların bir hafta süreyle  kupayı görebilecekleri belirtildi.