Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu önceki gün Erzin’deki siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek siyaseti sadece Erzin’in menfaatleri için yaptıklarını belirtti.

Erzin’de Adliye, Emniyet Müdürlüğü ve Kaymakamlık binalarına, nitelikli bir liseye ihtiyaç olduğunu belirten Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu toplantıda Şahin Tepesi Tabiat Parkı, Başlamış Göleti ve yaylalarda 2B uygulamasının yapılması konularını masaya yatırdıklarını ve bunları, ilgili kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içerisinde siyaset gözetmeksizin çözüme ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu yaptığı açıklamada; “Erzin’imizde Adliye Yapımı, Emniyet Müdürlüğü ve Kaymakamlık Binasının Yapımı, Başlamış Göleti, Şahintepesi Tabiat Parkı, Erzin’imize nitelikli lise kazandırılması, yaylada 2b uygulamasının bitirilmesi konuları başta olmak üzere herkesin ayrı ayrı çaba gösterdiği Erzinimizin genel sorunlarının vekillerimize, bakanlıklara, ilgili kurum ve birimlerine birlik ve beraberlik içerisinde siyaset gözetmeksizin ileterek çözüme ulaştırılması noktasında siyasi partilerimizin katılan ilçe başkanları ve meclis üyelerimizle çok önemli ve yararlı bir toplantı gerçekleştirdik.

Biz inanıyoruz ki bu beraberlik çerçevesinde Erzin’in tüm sorunlarını çözebiliriz. Erzin için siyaseti gözetmeksiniz Erzin siyaseti yapmak için bir araya gelen ilçe başkanlarımıza ve meclis üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.