İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” üzerinde yaşadığımız coğrafyanın aziz milletimiz için bir vatan haline dönüşmesi, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi mücadele ile gerçekleşmiştir” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,19 Eylül Gaziler Günü nedeni ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği İskenderun şubesine ziyarette bulundu.

GAZİLERİMİZ BİZLERE AZİZ VATANIMIZIN EMANETİDİR

Gaziler Derneği Başkanı Neşet Turhan ve değerli Gazilerimiz ile sohbet eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Gazilerimiz; “Bayrakları Bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. ” diyerek bu toprakları kanlarıyla sulayarak bize vatan yapan aziz şehitlerimizin kahraman silah arkadaşlarıdır ve aziz şehitlerimizin bize, Türk Milletine emanetleridir. Bir cennet bahçesine girercesine şehadete koşan Aziz Şehitlerimize ve Kahraman Gazilerimize binlerce selam olsun. Birlik ve dirliğimiz daim, yarınlarımız aydınlık olsun “dedi.

BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İskenderun şube Başkanı Neşet Turhan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,” Sağ olsun Belediye Başkanımız bizleri bir an olsun yalnız bırakmıyor. Her zaman bizlere destek oluyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlarvar olsunlar. Çalışmalarında başarılar diliyoruz”şeklinde konuştu.