Belediye başkanı Fatih Tosyalı, dünya gazeteciler günü nedeni ile İskenderun kaymakamı İskender Yönden ile birlikte İskenderun’da görev yapan gazeteciler ile bir araya geldi.

Belediye 3 nolu sosyal tesisinde düzenlenen programda konuşan başkan fatih Tosyalı, gazetecilere çalışmalarında başarılar dileyerek günlerini kutladı.

Her zaman yanında olacağız

Doğru, tarafsız ve objektif yayın yapan basın mensuplarının her zaman yanında olacaklarını belirten başkan tosyalı, “sizler yaşadığımız kentin ekonomik anlamda, sosyal ve kültürel anlamda gelişmesine katkı sağlayan, bizlerle dayanışma içerisinde olan, bu ilçeyi ve şehri daha güzel hale getirmemizi sağlayan çalışma arkadaşlarımızsınız” diye konuştu.

Dünya gazeteciler gününüz kutlu olsun

Belediye başkanı Fatih Tosyalı,” ilçemizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımız, yaptığımız çalışmaları ve sunulan hizmetleri vatandaşlarımıza doğru ve hızlı bir şeklide aktarılması noktasında bizlere destek olmakta, yaptıkları haberlerle ilçemizin tanıtımına önemli katkılar sunmaktadırlar. Katkılarınız için hepinize teşekkür ediyor, dünya gazeteciler gününüz kutlu olsun” dedi.

Daha sonra yapılan konuşmaların ardından dilek ve temennilerde bulunuldu.