İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Akarca, Sarıseki ve Azganlık bölgesinde orman yangınından etkilenen yerleşim yerlerindeki aileleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

İlk olarak Azganlık Bölgesinde yangından etkilenen vatandaşları ziyaret eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” En büyük tesellimiz can kaybının olmaması” dedi.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Başkan Fatih Tosyalı,” Yangın çıkar çıkmaz tüm ekipler yangın söndürme çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Yoğun bir çalışmanın ardından yangın bir süre sonra kontrol altına alındı. Şuan ekipler soğutma faaliyetlerine devam etmektedir. Valiliğimiz, belediyelerimiz tüm kurumlarımız koordinasyon içerisindeyiz ” dedi.

GEÇMİŞ OLSUN

Vatandaşların sıkıntılarını da dinleyen Başkan Fatih Tosyalı,” Sağ olsun Bakanımız hemen yangın yerlerine geldiler. İncelemeler yaptılar. Kurumlarımız hasat tespit çalışması yapıyor. Rabbim cümlemizi her türlü görünür, görünmez kazadan beladan korusun. Gücümüz ve imkânlarımızın ölçüsünde, her daim vatandaşlarımızın yanındayız. Onlara her konuda destek ve yardımcı olmaya devam edeceğiz. Yangından etkilenen tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum” şeklinde konuştu.