İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 2023 genel seçimlerinde ilk defa oy kullanacak Z Kuşağının İskenderun’daki bir kısmı ile bir araya geldi.

Belediye meclis salonunda İskenderun Gençlik Merkezi üyeleri ile hijyen kuralları ve sosyal mesafeye uygun bir şekilde bir araya gelen Başkan Fatih Tosyalı, spordan sanata, gündemden yerel yönetimlere kadar birçok konunun ele alındığı buluşmada gençlerin projelerini, hedeflerini ve fikirlerini dinleyerek, İskenderun’da ki çalışmalar ve gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

İskenderun’un her yönden gelişmesi ve kalkınması noktasında toplumun her kesimi ile iletişim halinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Geleceğimizi tesis eden gençlerimiz ile bir araya geldik, değerli genç kardeşlerimize deneyimlerimizi anlattık, fikir alışverişinde bulunduk. Birlikte ilçemiz için beyin fırtınası yaptık, Gençlerimizin engin düşüncelerini aldık ”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ” Gençlerimiz ne kadar iyi yetişirse, geleceğimiz de o kadar güvendedir. Sizlere ne kadar iyi olanaklar sunarsak, hem ilçemiz için hem de ülkemiz için büyük kazanımlar elde edeceğimize inanıyorum. Belediye olarak kıymetli gençlerimizin her daim yanında olduğumuzu belirtiyor, katılımlarından dolayı İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ve değerli kardeşlerimize teşekkür ediyorum “şeklinde konuştu.

Düzenlenen programda gençler ile sohbet de eden Başkan Fatih Tosyalı, gençler ile farklı konularda fikir alışverişinde bulundu.