İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Fatih Tosyalı’dan mahallelerine Mahalle çeşmesi ve kamalye taleplerinde bulunan Düğünyurtlular, Tosyalı’nın taleplerine cevap vermesi ve mahalleye çeşme ve kamelya yapması bayram havası yaşattı.

Yapılan hizmetle ilgili düşüncelerini ifade eden Düğünyurdu mahallesi muhtarı SeyfettinÇöloğlu ve mahalle sakinleri ,” Başkanımıza daha önceki ziyaretinde çeşme düzenlemesi, kamelya ve asfalt talebinde bulunmuştuk. Sağ olsun Başkanım ilgili birimlere gerekli talimatları verdi. Kısa bir süre sonra isteklerimiz yerine getirildi. Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya çok teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise,”İskenderun’umuzun 45 mahallesini belirli aralıklar ile ziyaret ediyor, kıymetli hemşerilerimiz ile bir araya geliyoruz. Sorunları, talepleri yerinde dinliyor, belediyemizin imkânları ölçüsünde çözüm buluyoruz. Daha önceki ziyaretimizde düğün yurdu mahallesi sakinlerimizin bizlerden talepleri olmuştu. Onları yerine getirdik. Her daim halkımızın hizmetindeyiz.”dedi.