Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), Hatay’ın her noktasında gerçekleştirdiği beton asfalt çalışmalarıyla kentte ulaşımı rahatlatacak önemli çalışmalara imza atıyor.

HBB ekipleri Antakya Şehit Murat Nuraydın Caddesi’ni beton asfaltla buluşturarak yeni yolu trafiğe açtı. Yıpranan yolda kalıcı asfalt çalışması gerçekleştirerek vatandaşların ulaşım güvenliğini sağlayan ekipler, şehrin her köşesinde beton asfalt çalışmalarının devam edeceğini açıkladı.

HBB yetkilileri, Hatay’da yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının özveriyle devam edeceğini bildirdi.

TURUNÇLU’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), kentin dört bir yanında ulaşım rahatlığı ve güvenliği sağlamak amacıyla var gücüyle çalışıyor.

Yıpranan yolları yenileyerek şehrin her noktasını uzun ömürlü beton asfalt ile buluşturan ekipler Defne Turunçlu Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri beton asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN SAVAŞ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Hatay’ı geleceğe emin adımlarla taşıyacak adımlar atan ve projelerin titizlikle gerçekleştirilmesi noktasında hassasiyet gösteren HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Turunçlu’da HBB ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceleyerek çalışanlara kolaylıklar diledi.