CHP Genel Merkezinin gerçekleştirdiği 37. Kurultay Hatay’da farklı bir havanın esmesine sebep oldu. Ard arda düzenlenen kahvaltını istişare toplantıları bunun en bariz örneği. İşte bu kahvaltılı istişare toplantılarının bir yenisi geçtiğimiz Pazar günü  gerçekleşti.

CHP Hatay İl Başkanlığının 20.09.2020 Pazar günü düzenlediği kahvaltı buluşması çok samimi bir ortamda gerçekleşti.

CHP İl Başkanı Dr.Ramiz Parlar’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.Lütfü Savaş, Milletvekilleri Suzan Şahin, Serkan Topal, İsmet Tokdemir, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, İlçe Başkanları, İl yöneticileri, Kadın ve Gençlik kolları il ve ilçe başkanları katıldı. Milletvekili Mehmet Güzelmansur’un rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı toplantı çok samimi bir ortamda gerçekleşti.

İl Başkanı Parlar salgın nedeniyle toplantıyı çok geniş katılımlı düzenleyemediklerini belirterek gelenlere teşekkür etti, tüm Cumhuriyet Halk Partililerin iktidar için birbirine sımsıkı sarılarak çalıştığını belirtti, olası bir seçime hazırlıklı ve güçlü olduklarını söyledi.