İskenderun Muammer Aksoy Caddesi ile E-5 Karayolu üzerinde yıllardır kangren haline alan ve bir türlü çözümü sağlanamayan ve şiddetli yağmurlarla ulaşımının tıkanmasına sebep olan su birikintilerine kesin çözüm bulunmasına adına HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’tan aldıkları talimatla kolları sıvayan HATSU Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler 900 metrelik bir uzunluktaki alana 600’ylük borular döşeme çalışmasına bugün başladı.  İlk günkü çalışmaları

İskenderun’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren ve yerel basınla da bir araya gelen HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş biriken Yağmur sularının yarattığı ulaşım sıkıntısının çözülmesi adına Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’da yerinde takip etti.

İskenderun’un geçmişten bugüne sarkan kanayan yaralarının çözümü adına Hatay Büyükşehir ukdesinde olan tüm sorunların çözümü için tüm daire birimlerine ve genel müdürlüklere gerekli talimatları verdiğini ifade eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş;  HBB Olarak el birliğiyle İskenderun’a hak ettiği güzelliklere kavuşturacağız diye konuştu.