Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, nezaket ziyaretinde bulunan Antakya’lı muhtarlar ve Antakya ilçe meclis üyeleri ile bir araya geldi.

 

Gerçekleştirilen ziyarete Antakya ilçemize bağlı Oğlakören, Alahan, Yaylacık, Tahtaköprü, Karlısu, Kisecik ile Uzunalıç mahalle muhtarları ve CHP Antakya meclis üyesi Bülent Çıldır, AKP Antakya meclis üyesi Adnan Akdaş katılım gösterdi.

 

Hatay’ın 15 noktasına hizmet götürme adına Hatay’daki tüm muhtarlara, meclis üyelerine kulak verdiklerini ve hassas bir şekilde hizmet etmeyedevam edeceklerinin altını çizen Genel Müdür Çaparali, sağlıklı yaşam ve temiz çevre için Hatay’ın her noktasında dün olduğu gibi bugün ve yarın da istişarelere devam edeceklerini ifade etti.

 

Kendilerini kabul etmelerinden dolayı Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür eden mahalle muhtarları ve meclis üyeleri, Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde HATSU’nuninsan hayatı ve çevreye yönelik önemli hizmetlere imza attığını ifade ederek, yürütülen çalışmalarda istişareye önem vermelerinden dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.