Hatay İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Mustafa HAMBOLAT, İl Sağlık Müdürlüğü İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Acil Sağlık Hizmetleri, DestekHizmetleri, Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Halk Sağlığı Hizmetleri, Suriye Görev Gücü,SağlıkHizmetleri-İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri, Personel HizmetleriBaşkan ve Başkan Yardımcıları ile bir araya geldi.

Her ay düzenli olarak yapılan izleme-değerlendirme toplantısında bu ay, Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri, İkinci Basamak Sağlık Hizmetleri, Acil Sağlık Hizmetleri ve Suriye Görev Gücü ile ilgili çalışmalar hakkında brifing alan Sayın HAMBOLAT, Covid-19 pandemisinin ilimizde ki son durumu ve bulaşıcılığı önlemeye yönelik faaliyetler hakkında bilgiler vererek, altını çizdiği hususlarda yeni eylem planlarının alınması ve işletilmesi talimatlarında bulundu. Sayın İl Sağlık Müdürü, ilimizde yürütülen sağlık hizmetleri konusunda genel bir değerlendirmede bulunarak, yapılması düşünülen projeler ve alınması gereken ek tedbirler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr. MustafaHAMBOLAT,İlimizde faaliyet gösteren tüm sağlık kuruluşlarımızın ihtiyaç ve gereksinimlerini gidermek için çabalayan ve vatandaşlarımızın desteği ile beraberce yürütülen Corona tedbirlerinde rehavete kapılmadan işlerini yaptıklarını ifade ettiği, Başkan ve Yardımcılarına teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.