‪AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman 24 Haziran seçim sürecinde vatandaşlara ve seçmene verdiği sözleri birer birer hayata geçirmenin hazını yaşıyor.

24 Haziran Genel seçimlerinden sonra iktidar milletvekili olarak kendi bölgesine sunulan ve biten birçok projede emeği olan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin yayman, bu anlamda İktidarın Hatay’daki milletvekilleri arasında en çok göze batan isim olarak dikkat çekiyor.

Son olarak Hassalı üreticileri, tüketicilerle direk buluşmasını sağlayacak ülkemizin en güzel yol üstü köylü pazarlarından birinin hayata geçirilmesine katkı sağlayan ve  yakın zamanda açılışının yapılması beklenen “Hassa Yöresel Ürünler Pazarı”nı bölgeye kazandıran Hüseyin Yayman söz konusu pazarla alakalı olarak yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin en güzel yol üstü köylü pazarlarından biri olacak Hassa Yöresel Ürünler Pazarımız bitti.. Hassa’mıza ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun..

Seçimde söz verdiğimiz bir hizmeti daha Hassa Belediyemiz ve DOĞAKA ile birlikte hayata geçirdik.. Sabırla takibimiz sonucu bir hizmeti daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz..

Hassa’nın Ekolojik pekmezi, salça, turşu, çökelek, patlıcan biber kurusu, tuzlu yoğurdu, keçi peyniri sizi bekliyor..

Hatay’dan Gaziantep’e, Kilis’e, Kahramanmaraş’a giderken veya bu şehirlerden Hatay’a gelirken gönül rahatlığıyla durup alışveriş yapacağınız bir mekan oldu..

Kışın soğukta, yazın sıcakta, yağmurda, çamurda, kar altında binbir zorluklar yaşayan yol kenarında satış yaparak ekmeğini çıkartmaya çalışan esnafımız da artık rahat edecek….

Türkiye’ye örnek olacak bu projeyi birlikte hayata geçirdiğimiz DOĞAKA Genel sekreteri Onur Yıldız, Kaymakamımız Yusuf Turan ve bu hizmeti en başından beri çok isteyen Belediye Başkanımız Mehmet Karataş’a ve emeği geçen isimsiz kahramanlara teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.