Sağlam Kardeşler Cafe ve Unlu Mamulleri Patiserrie Yeni İşyerinin Açılışını Gerçekleştirdi

İşletmeciliğini Hatay’da fırın ve unlu mamulleri imalatında uzun yıllar başarıyla hizmet etmiş ve geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan Mehmet Sağlam’ın oğlu Zeren Sağlam ile İbrahim Sağlam kardeşlerin yaptığı Sağlam Kardeşler Cafe ve unlu Mamulleri Patiserrie yeni yerinde hizmete girdi.

Antakya Askerlik Şubesi’nin (Kışla) karşısında bulunan Silahlı Kuvvetler Caddesi Beyluni Azar Apartmanında hizmete giren Sağlam Kardeşler Cafe ve unlu Mamulleri Patiserrie’nin açılışına Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, işletme sahibi Zeren Sağlam ve İbrahim Sağlam ile işletme sahiplerinin aileleri ve dostları katıldı.

Yeni işyerinde işletme sahiplerine bol kazanç ve bereketli işler dileyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve işletme sahipleri tarafından kurdele kesildi. Kurdele kesiminden sonra Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve işletme sahipleri işyerini gezdi.

Sağlam Kardeşler Cafe ve unlu Mamulleri Patiserrie’nin açılışına katılan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşriflerinden dolayı teşekkür eden işletme sahipleri Zeren Sağlam ile İbrahim Sağlam Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve açılışa katılanlara çeşitli ikramlar sundular.