Recep Sivri’nin şube başkanlığını yaptığı Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi, İskenderun ve civar ilçelerimizde ihtiyaç sahiplerini tespit ederek yardım ulaştırmaya gıda, yatak, battaniye ve elektrikli soba desteğinde bulunuyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm Türkiye’de çalışmalarını aralıksız devam ettiren Türk Kızılayı İskenderun Şubesi, ihtiyaç sahibi vatandaşları tek tek tespit ediyor ve yardımları evlerine kadar götürüyor.

Son olarak Arsuz/Karaağaç Cumhuriyet mahallesinde ikamet eden ve maddi durumu çok kötü olan, üstüne üstlük bir çocuğu doğuştan engelli olan evli ve üç çocuk babası Samir Ramazan’ın yardımına yetişen Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi Ailenin üç aylık gıda ihtiyaçlarının yanı sıra 5 yatak, 5 battaniye, elektrikli sobası bıraktılar. Ayrıca  aile fertlerinin tamamını baştan sona giydirildi.

Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri ise, mağdur ailelerimizin yanında bulundukları için son derece mutlu olduklarını dile getirdi ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirdiklerinin altını çizdi.